Spotkanie z Mikołajem!

6 grudnia był w naszym przedszkolu magicznym dniem. Od progu witała dzieci świąteczna muzyka i pięknie udekorowane przedszkole. Każdy czekał od rana na spotkanie z Mikołajem. Głowy wszystkich dzieci i Pań przystrojone były w czerwone czapki. Święty Mikołaj postanowił zaskoczyć dzieci w tym roku i zrobił im niespodziankę już przy śniadaniu. Słychać było jego dzwonek....ale czy to na pewno on? Mikołaj odwiedził każdą grupę i przekazał na ręce Pań list, w którym zwrócił się do dzieci życząc im wszystkiego dobrego i zapraszając na wspólną mikołajkową zabawę. Dzieci wraz ze swoimi paniami próbowały zmierzyć się z tanecznymi wyzwaniami. Następnie każda z grup osobno udała się na poszukiwania Mikołaja....to wcale nie było takie proste. Dzieci dzielnie zmierzyły się z wyzwaniami i wykonały wszystkie zadania. Po wszystkim, w jednej z sal czekała na dzieci niespodzianka w postaci kina. W jednej z sal  na wielkim ekranie wyświetlone zostało spotkanie z Mikołajem. Na końcu, gdy już myśleliśmy, że dzień dobiega końca a wszystkie atrakcje już się skończyły....ale zaraz a gdzie Mikołaj? Dzieci nie dały za wygraną i udały się do holu przedszkola, gdzie zasiadał dumnie nie kto inny jak Mikołaj, który przygotował dla dzieci miły upominek. Dzieci z każdej grupy również przygotowały dla Mikołaja mały poczęstunek i wręczyły go Mikołajowi. Wszystko co dobre szybko się kończy...niestety ten wspaniały dzień dobiegł końca. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie ze Świętym Mikołajem. Drogi Święty Mikołaju, cieszymy się, że odwiedziłeś nasze przedszkole. Dziękujemy za świetną zabawę i wspaniałe prezenty!